Va ser una nit de dilluns ocupada a les lligues de bàsquet de l'escola secundària de Wayne-Finger Lakes, ja que diversos equips van inventar partits que es van ajornar la setmana passada a causa de la tempesta de neu.
Les històries més importants per part de la noia: Lyons es va retirar a la segona meitat i va aconseguir una victòria de 20 punts sobre Clyde-Savannah, completant l'escombrada de la temporada. L'East Rochester va aguantar la victòria de tres punts sobre Gananda, trencant la ratxa de nou victòries consecutives dels Blue Panthers.
Festival de música de base 2015
Les històries més importants per part del noi: Gananda va trencar la ratxa de vuit victòries consecutives de South Seneca amb una victòria de quatre punts. Victor va superar l'Irondequoit per passar a 15-2 la temporada.
Consulteu les puntuacions, les estadístiques i la llista de dimarts a continuació.
W-FL GIRLS MARCADOR (2/6):
Clyde-Savannah (11-5) 37
Lió (15-3) 57
CS – Taylor Carnevale 15 pts; Jaida Larsen 10 pts; Aslyn Rattray 6 pts
LYO – Jayla Bell 23 pts; Mileniyah Glanton 16 pts; Kara Stephens 12 pts
VEURE LA REPÈS: Paul Russo i Nate Sharman de FL1 van tenir la trucada al canal de YouTube de Lyons .
Gananda (13-4) 40
East Rochester (12-6) 43
ER – Lily Funk 21 punts; Zarriah Eldridge 9 pts; Aniyah Eldridge 5 pts
Rochester Academy Charter School (0-13) 20
Midlakes (8-8) 59
MID – Grace Murphy 13 pts; Mary Givens 13 pts; Stella DelPapa 8 pts
North Rose-Wolcott (4-13) 12
Red Creek (2-11) 51
Wilson Magnet (1-13) 26
Palmira-Macedònia (15-2) 70
WM – Breanna Majors-Brown 20 pts
PM – Julia Belanger 16 pts; Marianna Hodgins 15 pts; Geòrgia Wirth 14 pts; Elise Tome 7 pts; Jolie Bourgeois 6 pts
Mynderse (11-5) 79
Ginebra (1-15) 21
MYN - Maddie Verkey 17 pts; Chelsea Korzeniewski 9pts; Lauren McDermott 9pts; Kelly Kohberger 8 pts
GEN – Trinity Maxon 8 pts; Jaelyn Vann 4 pts
Newark (6-10) 33
Waterloo (14-1) 74
WAT – Morgan Caraballo 26 pts; Addison Bree 14 pts; Jazzmyn Lewis 11 pts; Natalie DiSanto 8 pts; Logan Amidon 8 pts
PROPERA PISCA DE JOCS (2/7):
Honeoye (5-12)
Marcus Whitman (13-4)
Bloomfield (14-3)
Sèneca del sud (10-7)
Dundee/Bradford (15-2)
Jaqueta vermella (3-13)
Nàpols (1-15)
Harley Allendale Columbia (7-10)
C.G. Finney (10-5)
Red Creek (1-11)
York (6-11)
Williamson (5-12)
Hilton (11-6)
Canandaigua (12-5)
Víctor (9-8)
Spencerport (3-14)
W-FL BOYS MARCADOR (2/6):
Nàpols (2-16) 46
Keshequa (7-9) 54
KES – Bryan Flanagan 25 pts; Nathan Thayer 12 pts; Ian Hinrich 10 pts; Castanya Cassius 5 pts
Harley Allendale Columbia (9-6) 64
Holley (1-15) 44
Sèneca Sud (13-3) 61
Gananda (8-8) 65
SS – Mike Kaufman 19 pts; Paul Clemenson 10 pts; Zach Sherry 7 pts; Kenny Halsey 6 pts
GAN – Miles Caviness 20 pts; Cohyn Reisman 15 pts; Cooper Grassel 11 pts; Isaiah Espaillat 7 pts
Haverling (9-10) 69
Penn Yan (3-14) 61
Caledònia-Mumford (3-14) 74
Honeoye (8-8) 69
CM – Nate Doll 24 punts; Donny Peet 17 pts; Braeden Fonte 15 pts
Penfield (9-8) 72
Canandaigua (6-11) 42
Irondequoit (16-2) 68
Víctor (15-2) 71
PROPERA PISCA DE JOCS (2/7):
Palmira-Macedònia (12-4)
Ginebra (8-7)
vídeos que no es reprodueixen a Chrome Android
Marcus Whitman (8-9)
Newark (12-3)
Mynderse (3-13)
Waterloo (10-5)
Penn Yan (3-13)
Wayne (13-3)
Clyde-Savannah (4-12)
East Rochester (10-6)
Williamson (2-12)
Lió (14-1)
North Rose-Wolcott (2-15)
Mariona (5-12)
Penals (10-7)
Red Creek (12-4)
NOU RÀNQUING DE POTÈNCIA DE FL1: